Hakkımızda

Orhun Proje orta ve büyük ölçekli anahtar teslimi projeler gerçekleştirmek üzere 1996 yılında kurulmuş bağımsız bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. Kuruluşundan bu yana gerçekleştirmiş olduğu başarılı projeler ve sunmuş olduğu özgün çözümlerle sektöründe bilinen, güvenilen ve takip edilen bir firma konumuna ulaşmıştır. 
Orhun Proje'nin ana faaliyet alanı içme suyu, arıtma tesisleri ve atık su planlaması ve uygulamalarına yönelik analiz, tasarım, kurulum ve işletim hizmetleri ile içme suyu şebekelerinin tasarımı, modellemesi, kaçak su kullanım ile şehir şebekelerindeki fiziksel su kayıp-kaçakların tespitine yönelik danışmanlık ve mühendislik çalışmalarıdır.
Orhun Proje yetişmiş uzman kadrosu ve engin saha deneyimini çok farklı kapsam ve büyüklükteki ulusal/uluslar arası projelerde müşterileri lehine kullanmakta ve bu çerçevede su altyapısı ve teknolojilerine yönelik uluslar arası standartlarda anahtar teslimi hizmetler sunmaktadır. 
Orhun Proje engin sektör deneyimini müşteri memnuniyeti öncelikli yaklaşımı ile birleştirerek sektörde özellikle kaliteli hizmet ve güvenilir çözüm ortağı gereksinimini karşılamak adına çok önemli ve saygın bir aktör konumuna ulaşmıştır. Müşteri ihtiyaçları, yüksek kalitede, süratle ve en düşük maliyet düzeyinde karşılamayı amaç edinmiş bulunan Orhun Proje, çalışmalarını her disiplinden mühendis, mimar, işletmeci, teknisyen, teknik ve işletmesel alan uzmanları, teknik ve idari personelden oluşan güçlü ve kalifiye kadrosu ile yürütmektedir.
Orhun Proje, müşterilerimize kaliteli profesyonel mühendislik hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Tüm paydaşlara değer katmak için teknik olarak mükemmel ve yenilikçi çözümler sağlayıp ve küresel olarak profesyonel danışmanlık mühendislik hizmetleri sunmayı amaçlar.
Gelir-getirmeyen su yönetimi alanında Ortadoğu'nun lider danışmanlık firması olmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimiz ve paydaşlarımız ile oluşturduğumuz performans ve sürdürülebilir değerimize dayanarak, topluluklarımız, bölgelerimiz ve ülkemizde olumlu bir miras olmaya devam edeceğiz.
Image